O nás

Od našeho založení stabilně poskytujeme své služby desítkám korporátních a institucionálních zákazníků v České republice i zahraničí. Při realizaci Vašich projektů spolupracujeme s experty v daných oborech, vysokoškolskými učiteli a odborníky z praxe. 

Na základě principů a zásad etického podnikání od roku 2005 vytváříme produkty vysoké kvality s maximálním komfortem pro Vás, založené na kreativních, inovativních, efektivních a měřitelných řešeních s optimálním poměrem ceny a výkonu.

Pracujeme na tom, abychom se nadále rozvíjeli jako významný poskytovatel na trhu překladatelských, tlumočnických, vzdělávacích a konzultačních služeb s výrazným profesním záběrem. Chceme být pro Vás neustále spolehlivým a důvěryhodným partnerem, na kterého se můžete kdykoliv obrátit a poradit se o svých záměrech, a proto cíleně investujeme do kvalifikace vlastních zaměstnanců a nových technologických řešení.

Ať se již jedná o překladatelské, tlumočnické nebo vzdělávací služby, svá řešení zakládáme na třech pilířích:

  • efektivita a odbornost - uvědomujeme si, že hodnota produktu je v prvé řadě měřitelná jeho užitkem, proto věnujeme zvýšenou pozornost plánování a volbě správné strategie
  • finance - svým zákazníkům nabízíme řešení s výhodným poměrem ceny a výkonu
  • komfort - díky inovativním technologickým řešením významně usnadňujeme správu a průběžnou kontrolu služeb svým zákazníkům